Zadaj pytanie

Marcin T

Marcin T
ranking
207
pytania
17
komentarze
13
odpowiedzi
1
odznaki Atleta brązowy

Treści:

dodał odpowiedź 3 września 2014 20:04

Prawda, ale z drugiej strony bardzo długi marsz też często kończy się zakwasami, ale chyba wtedy włókien czerwonych (wolno kurczliwych), które raczej od tego masy nie zwiększą... :P Dlatego się zastanawiam, czy zakwasy mogą rzeczywiście być pewnym wyznacznikiem udanego treningu na masę.

dodał odpowiedź 23 sierpnia 2014 19:36

wrzuciłem zdjęcie w odpowiedzi na post Krystiana Ch. :P

dodał odpowiedź 23 sierpnia 2014 15:50

W tym kalkulatorze wyszło mi 12.2%. Co do zdjęć to w tej chwili mam tylko takie, nada się? http://puu.sh/b4v2v/2146bc93b2.jpg Co do słabo rozwiniętych mięśni brzucha, to to jest dość możliwe. Zalanie wodą - sam nie wiem, myślę, że duża część z niej już zeszła.

dodał odpowiedź 23 sierpnia 2014 15:32

No właśnie ćwiczę brzuch 3 razy w tygodniu po 3 takie obwody: unoszenie nóg do klatki, allahy, skręty tułowia z linką wyciągu (po 15 powtórzeń każdego). Może nie do końca dopinam ten brzuch i tu leży problem, już sam nie wiem. Mój kolega jest trochę zalany (na pierwszy rzut oka ma ponad 15% BF), a nawet u niego jest większy zarys mięśni prostych niż u mnie :o

dodał odpowiedź 14 lipca 2014 12:13

A mógłbyś mi przedstawić jak robić takie interwały na spalanie tłuszczu na rowerze górskim? W sensie, ile maksymalnego wysiłku a ile lekkiej jazdy? Bo tę formę aktywności też bardzo lubię :)

dodał odpowiedź 13 lipca 2014 18:46

Ten RedLine i tak za drogi :) A jeszcze co do Clenburexinu i innych spalaczy - czy to nadmierne pocenie jest uciążliwe? Przyznam, że i bez spalacza na treningu się ze mnie leje a przy większych temperaturach także bez żadnego wysiłku... Czy ze spalaczem nie będzie jeszcze gorzej? Trochę boję się wyglądania cały dzień jakbym pływał :(

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie