Zadaj pytanie

Jakie działanie ma AAKG ?

Witam

Jakie zastosowanie i efekty daje AAKG ?! Słyszałem trochę o AAKG że dobrze zamienia tkankę tłuszczową w mięśnie w nie długim czasie ?!

Pozdrawiam :)
2647
5
dodał odpowiedź 13 kwietnia 2015 14:27
Zwiększa wytrzymałość mięśniową w czasie treningu.po treningu przyśpiesza regeneracje.Więcej znajdziesz tutaj http://www.kfd.pl/trec-aakg-mega-hardcore-41069.html/
dodał odpowiedź 13 kwietnia 2015 14:39
Cześć, ma wpływ na poprawę siły i wytrzymałości podczas treningu siłowego z czystym sumieniem mogę polecić TREC AAKG Mega Hardcore.
dodał odpowiedź 13 kwietnia 2015 14:41
Jak juz napisane :) plus do tego pompuje strasznie miesien :) naprawde daje rade :)
dodał odpowiedź 13 kwietnia 2015 15:36
Nie da się zamienić tłuszczu na mięśnie. Arginina poszerza naczynia krwionośne. W teorii dzięki temu więcej składników odżywczych będzie dostarczanych do mięśni. W praktyce będziesz miał większe żyły na treningu.
dodał odpowiedź 18 kwietnia 2015 15:51
tkanki tłuszczowej nie zamienia się w mieśnie!. AAKG jest dobrą przed treningówka.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie