Zadaj pytanie

Piotr Nowakowski

Piotr Nowakowski
ranking
243
pytania
9
komentarze
1
odpowiedzi
1

Treści:

30 października 2017 12:10

W jaki sposób budować mięśnie o dużej sile i wytrzymałości oraz kształtować sylwetkę, ale bez efektu ich nadmiernej rozbudowy (tak jak w przypadku sportowców sztuk walki), przy uprawianiu piłki nożnej?<br /> <br /> Jak powinien wyglądać i trwać taki trening mający na celu powyższy efekt przy zachowaniu wytrzymałości potrzebnej na boisku?

Jaką formę l- karnityny wybrać pod katem sportów wytrzymałościowo- siłowych i wytrzymałościowych? <br /> <br /> Czy ALC można stosować również przed wieczornym treningiem ze względu na fakt, że pełni rolę neuroprzekaźnika?

Jakie aminokwasy wybrać po treningu cardio lub interwałowym lub wydolnościowe siłowym?<br /> <br /> Lepszym wyborem będą tutaj BCAA czy EAA czy BCAA z glutaminą?<br /> <br /> Czy dobrym wyborem będzie połączenie potreningowe aminokwasow z węglowodanami Vitargo w przypadku dwóch sesji jednego dnia?<br /> <br /> Dodam, że około 30 min. po treningu będzie pełnowartościowy posiłek.

7 czerwca 2017 10:18

Czy należy rozciągać się po treningu siłowym, areobowym i mieszanym (np. CrossFit)? <br /> <br /> Ostatnio pojawia się wiele teorii w tym temacie na temat szkodliwości wykonywania ćwiczeń rozciągających i wykonywaniu jednej sesji tygodniowo zawierającej tylko rozciąganie.<br /> <br /> Odrębna kwestia: jak ma się tutaj rolowanie po wysiłku?

15 listopada 2016 17:04

Jak poprawić swoje wyniki w podciąganiu nadchwytem i podchwytem?

Podchwyt jesze w miare ale nadchwyt to dramat- problem z jednym podciągnieciem.

13 października 2016 11:47

Ile po kolacji należy kłaść sie spać?
Przykładowo często trenuje wieczorem i po kolacji odczekanie kilku godzin wiąże sie z położeniem sie spać po północy i zarwaniem nocy. W takim razie ile po niewielkim posiłku wieczornym można sie położyć spać bez obawy o nabieranie tłuszczu, problemy z trawieniem itp?
Sa jakieś ścisłe wytyczne czy bardziej należy słuchać organizmu?

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie