Zadaj pytanie

Mateusz Kwaśniewski

Mateusz Kwaśniewski
ranking
147
pytania
1
komentarze
15
odpowiedzi
59
odznaki Ekspert brązowy

Treści:

dodał odpowiedź 4 września 2016 13:22

Kreatyna najlepiej się wchłania przy dużej wrażliwości insulinowej czyli bijesz po wysiłku lub po wstaniu rano. Najważniejsze jest to żebyś jadł kreatyne codziennie 2-4g czy to DT cz DNT i będą efekty. Oczywiście musi być ona zmikronizowana z certyfikatem pure.

dodał odpowiedź 4 września 2016 12:41

Pobierasz MyFitnessPal tam masz skaner etykietek i spokojnie wszystko wyliczysz.( jest to aplikacja na telefon)

dodał odpowiedź 4 września 2016 12:39

Tylko FBW. Nie skupiaj się na bezsensownym machaniu sztangielek tylko ładuj same wielostawy. Przysiady, wyciskania na ławeczce i martwe ciągi. Do tego możesz to połączyć z kalistemiką(pompki w staniu na rękach, pociągnięcia). I najważniejsze to znajdź kogoś kto ci pokaże technikę. Lub kup sobie książkę "sprawny jak lampart" jak jesteś samoukiem i się kameruj jak ćwiczysz i koryguj błędy.

dodał odpowiedź 4 września 2016 12:33

Ale po co ci split ? To jest tylko narzędzie. Jak zależy ci na napompowaniu mięśnia czyli sarkoplazmozie, to ok. Zwiększy się twoja separacja i tyle. Nie zwiększysz gęstości mięśnia, ani ilość mikrofibryli. Jak zależy ci na takim dopracowaniu to śmiało split.

dodał odpowiedź 4 września 2016 12:28

Najgorsze co można zrobić na masie to cardio po treningu. Wypłukiwanie leucyny z mięśni, nagromadzenie kortyzolu itd. Bardziej bym się skłaniał do powolnego schłodzenia organizmu celem pozbycia się metabolitów potreningowych powolutku schodząc z tętna, aż do jego unormowania. Lub przerolować się po treningu.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie