Zadaj pytanie

Adam Dryl

Adam Dryl
ranking
196
pytania
18
komentarze
8
odpowiedzi
8
odznaki Atleta brązowy

Treści:

dodał odpowiedź 14 września 2015 16:11

A nie wiem szczerze mówiąc, bo nie jem masła. Jest to delma.

dodał odpowiedź 17 lutego 2014 17:52

Po pierwsze nie rozumiem dlaczego na redukcji zażywasz kreatynę. Będąc na deficycie kalorycznym nie występuje anabolizm ( wyjątkiem od tej reguł jest sytuacja jeśli nigdy wcześniej nie ćwiczyłeś, ale efekt i tak będzie krótkotrwały ) co za tym idzie nie budujesz masy mięśniowej więc zamiast marnować kreatynę i pieniądze poczekaj z tym do masówki. Druga sprawa mówisz, że jesteś głodny wieczorami, a z drugiej strony mówisz że przyjmujesz białko KFD . Po co przyjmujesz białko w proszku, skoro możesz je spożyć i zjeść sobie przy okazji więcej ? Białko w proszku nie jest w cale dużo lepsze od zwierzęcego, a częstym błędem jest myślenie, że to suplementy budują sylwetkę . Utarł się podział typu 70% dieta 20% ćwiczenia 10% suplementacja. Co do tego ile straciłeś podczas dwóch pierwszych tygodni jest to efekt przejścia na dietę gdzie nasz organizm wypuszcza tak na prawdę wodę . Powinieneś chudnąć do 4 kligramów miesięcznie to taka zdrowa wartość. Jeśli masz jakieś pytania to napisz, odpowiem. Trochę chaotycznie to napisałeś.

dodał odpowiedź 3 grudnia 2013 17:56

Tutaj masz opinie MIchała na ten temat: https://www.youtube.com/watch?v=xBJuukuzF4I

dodał odpowiedź 3 grudnia 2013 17:53

Tak jak powiedział Radosław skoro są efekty to nie ma co kombinować, gdybyś chciał ewentualnie trochę to podkręcić lub jak będziesz już miał stosunkowo mało tej tkanki tłuszczowej ( teoretycznie brzuch najtrudniej spalić ) możesz pomyśleć o IF. Z racji, że masz 19 lat i być może się uczysz to ciekawe rozwiązanie. Ja osobiście polecam jeśli odpowiada ci taki tryb żywienia.

dodał odpowiedź 3 grudnia 2013 17:41

https://www.youtube.com/watch?v=zhLZjaLSgrw

dodał odpowiedź 2 grudnia 2013 20:42

Pogadaj z trenerem czy trening "NA MASĘ' jest wskazany. Nie ma natomiast przeciwwskazań przed treningiem siłowo/wytrzymałościowym, ale o tym musisz sobie doczytać sam.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie