Zadaj pytanie

krzysztof krzysztof

krzysztof krzysztof
ranking
259
pytania
2
komentarze
0
odpowiedzi
4

Treści:

dodał odpowiedź 26 stycznia 2014 22:12

Po prostu każdy ma inną genetykę Arnold miał dobrą genetykę i jego biceps był ogromny jak góry ty masz inną genetykę i biceps ci idzie na boki nie martw się tym ja też tak mam i się tym nie przejmuję nie jestem kulturystą i mi nie zależy aż tak aczkolwiek siły w łapach mam :))

dodał odpowiedź 25 stycznia 2014 11:23

Najlepsze ćwiczenie na wydolność tlenową to bieg i skakanka.

dodał odpowiedź 25 stycznia 2014 11:17

Polecam skakankę,przysiady z samym gryfem wznosy łydek z 2 kg hantlami myślę ,że to na sam początek wystarcza :) życzę wytrwałości w treningach :)

dodał odpowiedź 25 stycznia 2014 11:05

zależy w jakiej kategorii jest ci lepiej i jaka to sztuka walki? napisz więcej informacji a chętnie ci pomogę bo też trenuje sztuki walki dokładniej judo i boks :))

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie