Zadaj pytanie

Sebastian St.

Sebastian St.
ranking
54
pytania
1
komentarze
68
odpowiedzi
177
odznaki Ekspert srebrny Komentator brązowy

Treści:

dodał odpowiedź 14 listopada 2013 16:55

Na Twoim miejscu odpuściłbym sobie na jakiś czas trening nóg a w pierwszej kolejności udałbym się do lekarza, nie ma co narażać swojego zdrowia :) Pozdrawiam!

dodał odpowiedź 14 listopada 2013 16:51

Osobiście polecam Ci trenować brzuch dwa razy w tygodniu, oczywiście w odstępach, żeby dać im czas na prawidłową regenerację. Tak jak koledzy wspomniali, pamiętaj, że w głównej mierze brzuch robi się w kuchni... Jeśli chodzi o mnie to moimi ulubionymi ćwiczeniami są Allachy... W tym ćwiczeniu zwróć szczególną uwagę na poprawną technikę, ponieważ to ona jest w tym ćwiczeniu kluczowa, a więc mniej ciężaru i skup się na technice. Dalej, na dolną część brzucha - wznosy nóg w zwisie na drążku, oraz na mięśnie skośne skręty tułowia. Pozdrawiam :)

dodał odpowiedź 14 listopada 2013 16:46

Pamiętaj, że jeśli nie masz diety, żaden gainer, białko itp. nie zbudują Ci mięśni. Zadaniem tych SUPLEMENTÓW jest wspomaganie budowy masy mięśniowej, poprzez uzupełnianie diety w białko, czy węglowodany, które musisz i tak w większej mierze dostarczyć z diety. A więc tak jak koledzy - oblicz swój bilans kaloryczny i zastosuj nadwyżkę kalorii, sporządź odpowiednio zbilansowaną dietę bogatą w białko, węglowodany złożone i oczywiście w zdrowe tłuszcze, które są przez wielu omijane, a bardzo łatwo można podbić nimi bilans kaloryczny. Oczywiście możesz stosować, różne odżywki, takie jak białko, ale pamiętaj, że to tylko zamiennik... :) Powodzenia, pozdrawiam :)

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie