Zadaj pytanie

Patryk Ma...

Patryk Ma...
ranking
208
pytania
11
komentarze
2
odpowiedzi
15
odznaki Atleta brązowy

Treści:

dodał odpowiedź 21 listopada 2014 17:35

Albo być może wzrok, nie jestem pewny, jeśli boli tylko podczas treningu. Ale jeśli masz ogólnie często bóle głowy najlepiej idź do okulisty. Być może wada wzroku co może to powodować.

dodał odpowiedź 18 listopada 2014 20:31

Ile ważysz? Najlepiej. 1 tabletka rano, 2 przed treningiem, 2 po treningu ;) Chyba, że wolisz inaczej. Ja tak przyjmuję.

dodał odpowiedź 17 listopada 2014 16:27

Dobra, zaopatrzyłem się w BCAA. Teraz pytanie, na opakowaniu pisze, nie brać bezpośrednio z białkiem. Więc co polecicie. Z czym to można połączyć ? Cel to masa i siła. Gainer czy może węgle ? Chyba, że jest coś innego z czym można to połączyć, kreatyna raczej odpada. ;)

dodał odpowiedź 17 listopada 2014 08:17

Więc kupiłem Flexit Drink, mam jeszcze jedno pytanie. Lepiej przyjmować większą dawkę rano czy podzielić to na dwie dawki, rano i na wieczór.? Na puszce pisze aby pić na czczo, wypiję i potem chcę zjeść śniadanie. Mam zaczekać jakiś czas ? (Jak tak to ile) Czy mogę od razu po wypiciu zapić wodą i wziąć się za śniadanie ?

dodał odpowiedź 4 listopada 2014 22:00

Mam skierowanie od lekarza rodzinnego, z tym, że nie miałem na to czasu, a skierowanie jest tak wypisane, że nie mogę rozszyfrować do jakiej poradni mam się udać.

dodał odpowiedź 18 października 2014 10:35

Dominik, ja zaczynałem podobnie, z tym że byłem trochę wyższy. Najlepiej dieta dopięta na 100 %, ale jeśli nie da rady to może gainer ? Jak patrzę na skład tego co podałeś wyżej to nie sądzę, aby to było dobra na tak młody wiek. Ja mam 16 lat, 175 cm i 60 kilo. Pierwszy miesiąc najmniej pochodź na siłownię, dopiero potem pomyśl o suplach. Ja zaczynam teraz z suplami. Kupiłem: -FA Nutrition Xtreme Mass Effect 5kg (

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie