pytania

3 października 2013 20:31

Witam, chciałbym się poradzić jak mam ćwiczyć łydki, ponieważ mam problem z ich rozbudową, ćwicze je 2 razy w tygodniu. Wykonuje jedno ćwiczenie(wspięcia na palcach z obciążeniem), które składa się z 5 serii. W każdej serii robię 20-30 powtórzeń. Z góry dzięki za pomoc. :)

Witam... jestem nowy. Ćwiczę już ponad pół roku a efekty takie sobie... ;c ćwiczę na sucho... można prosić jakąś porade jak nabrać masy? Idzie zima mase trzeba robić

Witam
Mam 17 lat , mój staż na siłowni : ponad rok
waże 82 kg
i mam takie pytanko :
Jak mam na splicie np plecki i czy jeden tydzien np moge robic wiosłowanie sztangą w opadzie a na drugi tydzień np hantelką ?

Witam. Mam problem ponieważ 2 dni temu podczas lekcji wf naciągnąłem sobie pachwine w lewej nodze. Tydzień temu delikatnie ją naciągnąłem i byłem pewien że jest ok. 2 dni temu miałem biegi na czas (400m) starałem się jak najlepiej ją rozgrzać przed biegiem . Po przebiegnięciu dystansu 300m poczułem silny ból w lewej nodze. Do teraz mnie nie boli gdy chodzę lecz gdy podniosę nogę czy chcę pobiec szybko to nie dam razy tego zrobić. Na przyśpieszenie regeneracji przyjmowałem aminokwasy wysoko rozgałęzione. Co zrobić aby przyśpieszyć regenerację. Czy może zostawić w spokoju aż sama się zregeneruję. Pozdrawiam

3 października 2013 18:50

Czy po ćwiczeniach na siłowni przestaję się rosnąć ?

3 października 2013 18:32

Ćwiczę jakieś 5 miesięcy może pół roku. Teraz miesiąc ćwiczę tym planem:
Poniedziałek:
Klatka:
- Wyciskanie sztangi plasko 10

Witam, jakimi ćwiczeniami mogę powiększyć swój wyskok?

Cześć. Mam problem z lewym kolanem , a dokładniej z więzadłami. Niestety leki i odstawienie sportu nie dały żadnego efektu i ból pozostał. Ból ten nieogranicza moich ruchów ale jest mocno odczuwalny. Czy wzmocnienie mięsni głębokich nóg pomoże mi poradzić sobie z tą kontuzją oraz czy dzięki temu moje kolano "odpocznie" . Dziękuje za odpowiedź

Witam ! Chciałbym się zapytać o czas odpoczynku między seriami przy treningu siłowym jak i pompującym. Ile powinny wynosić przerwy. Pozdrawiam !

Jak ćwiczyć na siłę nie mogę poprawić klatki piersiowej stoje już rok z siłą na klatkę i nic ani kilograma nie mogę dodać w czym tkwi problem to ja nie wiem proszę o porady.

Witam. Krótko o mnie: 19 lat, prawie 1,5 roku stażu na siłowni, 73kg wagi przy 177cm wzrostu.
Sprawa wygląda następująco; mam możliwość ćwiczenia 4 dni w tygodniu: piątek, sobota, niedziela oraz wtorek. Rozłożyłem partie na 4 grupy: nogi + brzuch (wtorek, ponieważ po nogach potrzebuję mieć "wolne"), klatka + biceps(piątek), plecy + kaptury + przedramię(sobota), barki + triceps(niedziela). Czy partie są dobrane odpowiednio? Czy ułożenie treningu w takiej kolejności jest poprawne?

Pozdrawiam.

Witam.
Moje pytanie jest następujące. Czy dwie osoby mogą korzystać z jednego pasa kulturystycznego?
Dodam że pas wykonany jest ze skóry oraz posiada metalową klamrę.
Słyszałem wiele sprzecznych opinii, które poruszały temat pożyczania pasa partnerowi treningowemu dzięki czemu pas, który był dopasowany do naszej tali zostaje zdeformowany i traci swoje własności.
Czy jest to prawda czy mit?
Z góry dziękuję.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie