Zadaj pytanie

Radosław S******

Radosław S******
ranking
12
pytania
5
komentarze
483
odpowiedzi
730
odznaki Ekspert złoty Komentator złoty

Treści:

dodał odpowiedź 14 listopada 2013 19:40

Banan, 125g twarogu chudego, mleko, kakao do smaku (tylko takie prawdziwe). Miksujesz i masz, aczkolwiek najlepiej byłoby zainwestować w odżywkę białkową.

dodał odpowiedź 14 listopada 2013 19:32

Jeśli Cię zalało tłuszczem to oczywiście można robić, jednak bezpieczniej zostawić sobie trochę zapasu.

dodał odpowiedź 14 listopada 2013 19:30

Chyba największym błędem początkujących jest robienie splitu. Dużo efektywniejszy byłby FBW. Czasami lepiej jest wykonywać mniej serii a częściej niż trenować raz a ciężko. Sam byłem w takiej sytuacji jak Ty, więc wiem co mówię.

dodał odpowiedź 14 listopada 2013 19:22

Trening po dłuższej przerwie, możesz zrobić FBW lub split z każdą partią 2x w tygodniu z podziałem na treningi lekkie i ciężkie. Na Twoim miejscu pomasowałbym jeszcze trochę przez zimę, gdyż jest to pora w której łatwiej organizm magazynuje tłuszcz i ciężej go zrzucić, a z redukcją poczekałbym do marca. Podczas masowania możesz w dni nie treningowa ucinać węglowodany, żeby bardziej Cię nie zalało. Na temat makro się nie wypowiem, gdyż nie wiem jakie jest Twoje zapotrzebowanie kaloryczne.

dodał odpowiedź 14 listopada 2013 19:14

Właśnie, zależy od tolerancji nabiału. Możesz sobie zrobić szejk z twarogu, mleka, bananów i płatków owsianych (wszystko w odpowiednich proporcjach). Taki szejk dosyć długo się wchłania ze względu na kazeinę zawartą w produktach mlecznych.

dodał odpowiedź 14 listopada 2013 19:09

Nie ma najefektywniejszego planu na redukcję, każdy plan jest dobry jeśli się odpowiednio do niego przyłożysz. Podstawą na redukcji jest dieta i cardio.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie