Zadaj pytanie

Radosław S******

Radosław S******
ranking
12
pytania
5
komentarze
483
odpowiedzi
730
odznaki Ekspert złoty Komentator złoty

Treści:

dodał odpowiedź 2 grudnia 2014 15:22

Przerzuć się na gryf łamany, może pomoże. Jeśli nie to najlepiej konsultacja z lekarzem sportowym.

dodał odpowiedź 2 grudnia 2014 15:17

Podaj liczbę serii na partię.

dodał odpowiedź 2 grudnia 2014 14:41

Bierz 5g przed i po treningu, przez 6-8 tyg, potem ok 3 tyg przerwy i możesz lecieć od nowa.

dodał odpowiedź 2 grudnia 2014 14:32

Bierzesz kretę i białko a nie masz diety... Frytki i torta sobie odpuść, chyba że chcesz nabrać wyłącznie tłuszczu. Napisz jeszcze ile ważysz.

dodał odpowiedź 2 grudnia 2014 14:29

Ogólnie uważam, że jeśli ktoś nie jest endomorfikiem to nie powinien brać termogeników, bo to zbędny wydatek. Wszystko da się zrobić bez tego. Ale skoro się zdecydowałaś na zakup Clenburexinu to jeśli będziesz stosować dawki zalecane to nie masz czego się obawiać, takie suple przechodzą masę testów na szkodliwość.

dodał odpowiedź 2 grudnia 2014 14:00

Polecał bym Ci trening push pull 3 razy w tygodniu (na zmianę trening Ai B, czyli pierwszy tydzień trening pon. A śr. B pt. A i kolejny tydzień pon. B śr. A pt. B itd). Oczywiście jak najwięcej ćwiczeń złożonych (MC, przysiad, push press, drążek itp.) dla podkręcenia metabolizmu. Dodawaj stopniowo treningi interwałowe w dni nietreningowe (z doświadczenia wiem, że interwały są zdecydowanie lepsze dla ektomorfika niż aeroby), potem ścinaj kalorie i efekty będą na pewno.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie