Zadaj pytanie

Radosław S******

Radosław S******
ranking
12
pytania
5
komentarze
483
odpowiedzi
730
odznaki Ekspert złoty Komentator złoty

Treści:

dodał odpowiedź 5 grudnia 2013 18:16

A dieta jest? A podstawowe ćwiczenia jak przysiad, martwy ciąg, są? Te ćwiczenia najbardziej podnoszą poziom hormonów w ciele i dzięki nim wszytsko rośnie szybciej, a wielu o tym zapomina/nie wie.

dodał odpowiedź 5 grudnia 2013 18:09

No to masz czas. Też radziłbym trening FBW na początek, potem FBW 5x5. Najgorzej będzie z podciąganiem(sam wiem bo też starałem się do woja i chciałem mieć jak najlepszy wynik podczas rekrutacji) i pompkami. Tutaj po jakimś czasie musisz zacząć robić te ćwiczenia z obciążeniem. Co do biegów, to wyniki Ci się poprawią podczas redukcji gdy będziesz dużo biegał. Warto by też zastanowić się nad suplementacją gdy nastąpi zastój siły.

dodał odpowiedź 5 grudnia 2013 12:37

Zjedz normalny posiłek potreningowy.

dodał odpowiedź 5 grudnia 2013 12:36

Trening siłowy 6x w tygodniu i biegi po nim to zdecydowanie za dużo.

dodał odpowiedź 5 grudnia 2013 12:34

niekoniecznie szybciej urośnie, zależy od intensywności treningu. Ja ćwiczę 2x w tygodniu ale raz 6 serii a drugi 3 serie.

dodał odpowiedź 5 grudnia 2013 12:32

Unikał bym martwego ciągu i przysiadu, po jakimś czasie można je dodać. Myślę, że po 3 miesiącach spokojnie można ćwiczyć inne partie.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie