Zadaj pytanie

Tomek Z

Tomek Z
ranking
58
pytania
94
komentarze
38
odpowiedzi
35
odznaki Atleta złoty

Treści:

dodał odpowiedź 6 maja 2016 19:03

Wywal gluten. Pomogło.

dodał odpowiedź 7 marca 2016 16:10

Witaj, U mnie bardzo dobrze działał Black Bombs. Znajoma też brała więc na kobiety też dobrze reaguje. Tyle że w proszku jest smak okropny ale łatwiej rotować dawkami. Tabletki wygodniejsze ale dawka stała to już wybór należy do Cb. Ja ważać 103kg brałem 5g i działalo z nawiązką. Brałem dwa miesiące ,dwa razy dziennie i zlecialo 8 kg.

dodał odpowiedź 2 marca 2016 21:17

Wszystko zależy od zapotrzebowania-ilości spożywania kcal w bilansie tygodniowym. Znając tą wartość można układać dietę.Ponadto klasyczny trening siłowy całego ciała i interwały.

dodał odpowiedź 2 marca 2016 21:15

Jeśli chodzi i siłownie to bazą według mnie jednak interwały.Duża intensywność kilka razy w tyg.Do tego dwa-trzy razy trening siłowy. Dieta.

dodał odpowiedź 24 lutego 2016 08:59

Tylko BlackBombs

dodał odpowiedź 3 lutego 2016 12:23

Dieta i inerwały

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie